przeprowadzki wroclaw banner 10

Facebook:facebook

  Przeprowadzki Transport Wrocław

"MIRO-TRANS"

"Miro-Trans" to firma działająca od wielu lat w branży transportowej. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie transportu towarów i przeprowadzek.

Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, dlatego obsługujemy głównie Klientów z tego regionu.

Usługi transportowe wykonujemy w kraju i za granicą, jeżdżąc do większości państw Unii Europejskiej.

Oferujemy transport ciężarowy dla firm oraz dla Klientów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług, od niewielkich przewozów bagażowych aż po kompleksowe przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Oferujemy stałą obsługę firm, jeśli chodzi o transport ciężarowy. Dysponujemy autami typu bus w zabudowie kontenerowej przystosowanymi do przewozu różnego rodzaju ładunków.

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Naszym celem jest zadowolenie Klienta zarówno z jakości usługi, jak i z jej ceny.

 

Usługi transportowe:

  Tel.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jeśli chodzi o przeprowadzki. W naszej ofercie znajdują się przeprowadzki mieszkań, biur oraz firm. Drobne studenckie przeprowadzki w bardzo atrakcyjnych cenach ...więcej.

Przeprowadzki Wrocław

Nasze usługi transportowe swoim zasięgiem obejmują całą Polskę i większość krajów Unii Europejskiej. Szczególnie popularnym kierunkiem są Niemcy. Dysponując sporym doświadczeniem jeśli chodzi o ...więcej.

Transport międzynarodowy

  Skontaktuj się

Zapraszamy do zadawania pytań.

 


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 r. "MIRO-TRANS" | tel. | NIP: | REGON:

Przeprowadzki Wrocław, Transport Międzynarodowy Wrocław, Taxi Bagażowe Wrocław